Konsultacijos vaikštant

Konsultacijos, kuriose pokalbis derinamas su gamta ir judesiu. Tik gyvai, Ukmergėje, miške.

Konsultacijos, kurių metu vaikštome po mišką. Jų metu galime lygiai taip pat kalbėti tau svarbiomis temomis ir į pokalbį įtraukti kitus psichikos sveikatai svarbius aspektus:

  • Judėjimas. Judant aktyvėja visas organizmas, stiprėja sveikata, lengviau reguliuojamos emocijos. Taip pat - auga motyvacija, skaidrėja mintys, randasi daugiau energijos imtis vis atidėliojamų užduočių. Judesio įtraukimas į kasdienybę yra viena pirmųjų rekomendacijų esant psichikos sveikatos sutrikimams. Vaikštant lėčiau - atsipalaiduojame. Vaikštant greitai bent 30 min išauga serototino gamyba kūne. Serotoninas - neurotransmiteriai, kurie atneša ramybės, pasitenkinimo jausmus, padeda lengviau reguliuoti emocijas. Dažniausiai skiriamų antidepresantų veikimas nukreiptas į serotinino reguliavimą.

  • Buvimas gamtoje. Žaluma padeda atsipalaiduoti, nurimti. Būtent todėl vaikštome po mišką, kuriame daug spygliuočių - žalia spalva galime gerėtis nepriklausomai nuo metų laiko. Spalvų psichologijoje žalia ir mėlyna spalvos siejamos su ramybe, atsipalaidavimu. Vaikštant gamtoje įjungiama daugiau mūsų pojūčių - stebime, girdime, uodžiame aplinką. Tai padeda įsižeminti, nurimti, sugrįžti į čia ir dabar būseną.

Šios konsultacijos labiausiai tiks:

  • aptarti klausimus, kuriuose jaučiatės užstrigę, tačiau kurie nėra pernelyg jautrūs - kad galėtumėte apie tai kalbėti miške;

  • esant apatiškoje, depresiškoje būsenoje ir norintiems iš jos išsijudinti;

  • tiems, kuriems sunku ilgai išsėdėti vienoje vietoje ar jaučiantis nejaukiai ilgiau palaikant akių kontaktą;

  • patiriantiems daug streso, ir sunkiai randantiems laiko atsipalaidavimui.

Miške gali pasitaikyti kitų praeivių, tad jei jaučiate, kad sunkumai susiję su jautria asmenine informacija, vertingiau būtų turėti įprastą konsultaciją kabinete.

Konsultacijos trukmė 50 min, kaina 50 eur. Užsiregistruoti galima užpildant šią formą: