Evelina Adakauskienė

Psichologė-psichoterapeutė
Psichologė Evelina Adakauskienė
Psichologė Evelina Adakauskienė

Mano bazinė specializacija - klinikinė (medicinos) psichologija. 2022 metais įgijau psichodinaminės krypties grupių psichoterapeutės kvalifikaciją. Individualiame darbe man taip pat artimiausias psichodinaminis požiūris.

Savo profesinę praktiką pradėjau 2014 m. Dirbau Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, Krizių įveikimo centre, paliatyvios pagalbos ligoninėje bei Centro Poliklinikoje.

2020 m. persikrausčiau gyventi į Ukmergę, kur įkūriau privačią psichologijos studiją - čia gyvai ir nuotoliu dirbu daugiausia. O nuo 2023 m. grupių psichoterapeute dirbu ir Ukmergės psichiatriniame dienos stacionare.

Esu Lietuvos grupinės analizės (LGAD) bei Lietuvos psichologų sąjungos (LPS) narė. Laikausi LPS etikos kodekso, reguliariai supervizuojuosi bei keliu kvalifikaciją.

psichologo konsultacijos - mano požiūris į darbą
psichologo konsultacijos - mano požiūris į darbą

Į kiekvieną atėjusį žiūriu su pagarba - kaip į kolegą, bendrakeleivį, savo gyvenimo ir savo poreikių ekspertą. Dėl to nuo patarimų ar atsakymų - ką daryti - paprastai susilaikau. Esu įsitikinusi, kad šie atsakymai visada paaiškėja, kai pakankamai įsiklausome į save ir patikime, kad mūsų poreikiai yra svarbūs, emocijos turi teisę būti ir yra reikalingos, o mes - verti būti išgirsti.
Esu čia tam, kad padėčiau Tau įsiklausyti į save, iškelti sau svarbius klausimus, pastebėti, kas ir kodėl Tau trukdo jaustis laisvai ir ramiai.
Tuo pačiu, jei bendro darbo eigoje pastebiu, kad reikėtų papildomos pagalbos ar galėtų praversti koks nors konkretus veiksmas ar pratimas, visada tai pasiūlau.

KITI PROJEKTAI

Saviterapija.lt rašymo terapijos užduotysSaviterapija.lt rašymo terapijos užduotys

Kviečiu susipažinti su kitu mano projektu. Saviterapija.lt - vieta, kurioje galite surasti ir lengvai įsigyti įvairių psichologinės savipagalbos priemonių streso įveikai, savęs pažinimui, šeimos darnai.

Šį projektą pradėjau, nes tikiu, kad galime kasdien daug padaryti dėl savęs ir savo vidinės būsenos. Mažais žingsneliais judėti link geresnės savijautos, didinti savo atsparumą sunkiems gyvenimo įvykiams.

Jei psichoterapija - namų remontas, tai Saviterapija - kasdienė jų priežiūra, kad juose būtų gera gyventi.

Pasikalbėkime